RSS feed for Adam
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
17
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★½
Edit this entry  
17
The Man Who Killed Hitler and Then the Bigfoot

The Man Who Killed Hitler and Then the Bigfoot

2018
×
★★★½
Edit this entry  
27
Lady Macbeth

Lady Macbeth

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Geostorm

Geostorm

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Tag

Tag

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor

The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor

2008
×
★★
Read the review Edit this entry  
27
Jumanji: Welcome to the Jungle

Jumanji: Welcome to the Jungle

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Pitch Perfect 3

Pitch Perfect 3

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Disaster Artist

The Disaster Artist

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
mother!

mother!

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Brad's Status

Brad's Status

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Annabelle: Creation

Annabelle: Creation

2017
×
★★
Edit this entry  
02
Logan Lucky

Logan Lucky

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Atomic Blonde

Atomic Blonde

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Lego Batman Movie

The Lego Batman Movie

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Neon Demon

The Neon Demon

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
The Forest

The Forest

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Ouija: Origin of Evil

Ouija: Origin of Evil

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Don't Breathe

Don't Breathe

2016
×
★★★
Edit this entry