RSS feed for andycraik
  • Midsommar

    ★★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • Aladdin

    ½

  • X-Men: Days of Future Past

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★★★★

  • Night School

    ½

  • Personal Shopper

    ★★★★

  • Rocketman

    ★★★½

  • Whitney

    ★★★

  • John Wick: Chapter 3 – Parabellum

    ★★★

  • The Children Act

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★½

  • The Wife

    ★★★

  • Fighting with My Family

    ★★★½

  • Shoplifters

    ★★★★★

  • 24×36

    ★★★

  • Free Solo

    ★★★★