RSS feed for Aaron

Aaron has logged 20 entries for films during May 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Terminator Salvation

Terminator Salvation

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Man of the House

Man of the House

1995
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Reindeer Games

Reindeer Games

2000
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Thief

Thief

1981
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Birds

The Birds

1963
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Star Trek III: The Search for Spock

Star Trek III: The Search for Spock

1984
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Who's Afraid of Virginia Woolf?

Who's Afraid of Virginia Woolf?

1966
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Larger than Life

Larger than Life

1996
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
The King of Comedy

The King of Comedy

1982
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Dinner for Schmucks

Dinner for Schmucks

2010
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Dream a Little Dream

Dream a Little Dream

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Mask

The Mask

1994
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

2019
×
Read the review Edit this entry  
06
The Outsiders

The Outsiders

1983
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Dawn of the Dead

Dawn of the Dead

2004
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Frozen

Frozen

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Ali

Ali

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Tag

Tag

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry