RSS feed for beth

beth has logged 17 entries for films during January 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Hail Satan?

Hail Satan?

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Desires of the Flesh

Desires of the Flesh

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Crude Oil

Crude Oil

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Fran This Summer

Fran This Summer

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Ghost Behind

The Ghost Behind

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
The Field

The Field

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Birds in the Earth

Birds in the Earth

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Sometimes, I Think About Dying

Sometimes, I Think About Dying

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Words from a Bear

Words from a Bear

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Lodge

The Lodge

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
I Am Mother

I Am Mother

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
What We Do in the Shadows

What We Do in the Shadows

2014
×
★★★★
Edit this entry  
20
Fyre

Fyre

2019
×
★★★
Edit this entry  
19
Eternal Sunshine of the Spotless Mind

Eternal Sunshine of the Spotless Mind

2004
×
★★★★★
Edit this entry  
17
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Grizzly Man

Grizzly Man

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Out of Thin Air

Out of Thin Air

2017
×
★★
Read the review Edit this entry