RSS feed for Cameron
  • Happy Death Day 2U

    ½

  • Robin Hood

    ½

  • Mamma Mia! Here We Go Again

  • Inside Out

    ★★★

  • Monsters, Inc.

    ★★★★★

  • Up

    ★★★★★

  • Titanic

    ★★★★★

  • The Social Network

    ★★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★

  • Help!

    ★★★★★

  • The Beatles: Eight Days a Week - The Touring Years

    ★★★★★

  • Yellow Submarine

    ★★★★★

  • A Hard Day's Night

    ★★★★★

  • Supersonic

    ★★★★★

  • Pink Floyd: The Wall

    ★★★★★

  • Filth

    ½

  • It Follows

    ★★½

  • Dawn of the Planet of the Apes

    ★★★★