RSS feed for CheddarGoblin

CheddarGoblin has logged 28 entries for films during March 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Beyond

The Beyond

1981
×
★★★★½
Edit this entry  
26
Game Night

Game Night

2018
×
★★★
Edit this entry  
25
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★½
Edit this entry  
24
Pyewacket

Pyewacket

2017
×
★★★★
Edit this entry  
24
Pacific Rim: Uprising

Pacific Rim: Uprising

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
23
The Disaster Artist

The Disaster Artist

2017
×
★★★½
Edit this entry  
22
Unsane

Unsane

2018
×
★★★
Edit this entry  
21
The Bay

The Bay

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Lady Bird

Lady Bird

2017
×
★★★★
Edit this entry  
19
The Post

The Post

2017
×
★★★½
Edit this entry  
18
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
17
Imitation Girl

Imitation Girl

2017
×
★★★
Edit this entry  
17
I, Daniel Blake

I, Daniel Blake

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
17
The Kiss

The Kiss

2010
×
Edit this entry  
16
Cold Hell

Cold Hell

2017
×
★★★★
Edit this entry  
16
A Wrinkle in Time

A Wrinkle in Time

2018
×
★★
Edit this entry  
15
Ricky Gervais: Humanity

Ricky Gervais: Humanity

2018
×
Edit this entry  
13
Darkest Hour

Darkest Hour

2017
×
★★★½
Edit this entry  
11
Mohawk

Mohawk

2017
×
★★★
Edit this entry  
10
My Friend Dahmer

My Friend Dahmer

2017
×
★★★★
Edit this entry  
10
Geometria

Geometria

1987
×
Edit this entry  
09
Thoroughbreds

Thoroughbreds

2017
×
★★★★
Edit this entry  
07
Icarus

Icarus

2017
×
Edit this entry  
06
Full Circle

Full Circle

1977
×
★★★★
Edit this entry  
04
Ravenous

Ravenous

2017
×
★★★½
Edit this entry  
02
The Exorcist

The Exorcist

1973
×
★★★★★
Edit this entry  
01
The Fury

The Fury

1978
×
★★★
Edit this entry  
01
Your Filthy Heart

Your Filthy Heart

2018
×
Edit this entry