RSS feed for DHenson93
  • Dazed and Confused

    ★★★★½

  • The New World

    ★★★★

  • Predator

    ★★★½

  • Predator 2

    ★★★

  • The Fighter

    ★★★★

  • The Happening

    ★★½

  • The Sixth Sense

    ★★★★

  • Planet Terror

    ★★★★

  • From Dusk Till Dawn

    ★★★★

  • Sin City

    ★★★★½

  • Grindhouse

    ★★★★

  • Reservoir Dogs

    ★★★★

  • Punisher: War Zone

    ★★★½

  • Gigli

    ★★½

  • The Tourist

    ★★½

  • Fast Five

    ★★★

  • Bottle Rocket

    ★★★★

  • The Life Aquatic with Steve Zissou

    ★★★★