RSS feed for Fletcher

Fletcher has logged 18 entries for films during June 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Dogtooth

Dogtooth

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Anima

Anima

2019
×
Read the review Edit this entry  
26
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
Read the review Edit this entry  
25
Maniac

Maniac

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Men in Black: International

Men in Black: International

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Synecdoche, New York

Synecdoche, New York

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Last Black Man in San Francisco

The Last Black Man in San Francisco

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
White Right: Meeting the Enemy

White Right: Meeting the Enemy

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Souvenir

The Souvenir

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Rocketman

Rocketman

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Geek Girls

Geek Girls

2017
×
★★½
Edit this entry  
12
What You Take for Granted

What You Take for Granted

1984
×
★★★
Edit this entry  
12
De Lo Mio

De Lo Mio

2019
×
★★★½
Edit this entry  
11
The Last Black Man in San Francisco

The Last Black Man in San Francisco

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
I Am Easy to Find

I Am Easy to Find

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Funny Face

Funny Face

1957
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Room

The Room

2003
×
Read the review Edit this entry