RSS feed for Gustavo_San
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
The Strange Color of Your Body's Tears

The Strange Color of Your Body's Tears

2013
×
★★★★½
Edit this entry  
22
Alice

Alice

1988
×
★★★★
Edit this entry  
09
Social Genocide

Social Genocide

2004
×
★★★½
Edit this entry  
08
Invasion

Invasion

1969
×
★★★★
Edit this entry  
02
Almas rebeldes

Almas rebeldes

1937
×
★★★
Edit this entry  
02
Doña Perfecta

Doña Perfecta

1951
×
★★★★½
Edit this entry  
24
Birdsong

Birdsong

2008
×
★★★★
Edit this entry  
24
The Holy Innocents

The Holy Innocents

1984
×
★★★★
Edit this entry  
07
Jigoku

Jigoku

1960
×
★★★½
Edit this entry  
07
Branded to Kill

Branded to Kill

1967
×
★★★★★
Edit this entry  
07
Twenty-Four Eyes

Twenty-Four Eyes

1954
×
★★★★½
Edit this entry  
06
Fighting Elegy

Fighting Elegy

1966
×
★★½
Edit this entry  
28
Jauja

Jauja

2014
×
★★½
Edit this entry  
28
Fantasma

Fantasma

2006
×
★★★★
Edit this entry