RSS feed for kat1985
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
Someone Great

Someone Great

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Titanic

Titanic

1997
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Rocky Horror Picture Show: Let's Do the Time Warp Again

The Rocky Horror Picture Show: Let's Do the Time Warp Again

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Hurricane Bianca

Hurricane Bianca

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Duck Butter

Duck Butter

2018
×
Read the review Edit this entry  
15
The Birdcage

The Birdcage

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
But I'm a Cheerleader

But I'm a Cheerleader

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Adam & Steve

Adam & Steve

2005
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
15
Adam & Steve

Adam & Steve

2005
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
It

It

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
It

It

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Scream

Scream

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Exorcist

The Exorcist

1973
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
1408

1408

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
A Christmas Story

A Christmas Story

1983
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Hocus Pocus

Hocus Pocus

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Fab Five: The Texas Cheerleader Scandal

Fab Five: The Texas Cheerleader Scandal

2008
×
Read the review Edit this entry