RSS feed for Rich

Rich has logged 15 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
17
Leprechaun 2

Leprechaun 2

1994
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Halloween

Halloween

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Horror Noire: A History of Black Horror

Horror Noire: A History of Black Horror

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Room 237

Room 237

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Paranormal Activity 2

Paranormal Activity 2

2010
×
★★★½
Edit this entry  
02
Velvet Buzzsaw

Velvet Buzzsaw

2019
×
★★★½
Edit this entry  
01
Paranormal Activity

Paranormal Activity

2007
×
★★★
Edit this entry  
26
Glass

Glass

2019
×
★★★★
Edit this entry  
14
Unfriended: Dark Web

Unfriended: Dark Web

2018
×
★★★
Edit this entry  
13
Cam

Cam

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Escape to Witch Mountain

Escape to Witch Mountain

1975
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Annihilation

Annihilation

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Hell Fest

Hell Fest

2018
×
★★★
Edit this entry  
09
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★½
Edit this entry