RSS feed for MovieLuvr4Life

MovieLuvr4Life has logged 10 entries for films during June 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Disaster on the Coastliner

Disaster on the Coastliner

1979
×
★★★½
Edit this entry  
30
Blue Ice

Blue Ice

1992
×
½
Edit this entry  
29
Once Upon a Crime

Once Upon a Crime

1992
×
★★★★
Edit this entry  
27
Stripes

Stripes

1981
×
★★★★★
Edit this entry  
25
Band of Brothers

Band of Brothers

2001
×
★★★★★
Edit this entry  
17
The Hobbit: The Battle of the Five Armies

The Hobbit: The Battle of the Five Armies

2014
×
★★★★★
Edit this entry  
17
The Hobbit: The Desolation of Smaug

The Hobbit: The Desolation of Smaug

2013
×
★★★★★
Edit this entry  
15
The Hobbit: An Unexpected Journey

The Hobbit: An Unexpected Journey

2012
×
★★★★★
Edit this entry  
09
The Lord of the Rings: The Return of the King

The Lord of the Rings: The Return of the King

2003
×
★★★★★
Edit this entry  
03
The Lord of the Rings: The Two Towers

The Lord of the Rings: The Two Towers

2002
×
★★★★★
Edit this entry