RSS feed for junior

junior has logged 13 entries for films during May 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Us

Us

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Eraserhead

Eraserhead

1977
×
Read the review Edit this entry  
25
Gloria Bell

Gloria Bell

2018
×
★★★
Edit this entry  
24
Booksmart

Booksmart

2019
×
★★★★
Edit this entry  
24
Us

Us

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Rim of the World

Rim of the World

2019
×
★★★
Edit this entry  
23
A Dog's Way Home

A Dog's Way Home

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Children of the Corn

Children of the Corn

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Long Way Home

Long Way Home

2018
×
★★★½
Edit this entry  
11
Shazam!

Shazam!

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Aquaman

Aquaman

2018
×
★★★★
Edit this entry  
06
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Mona Lisa Smile

Mona Lisa Smile

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry