RSS feed for rrinehart1976

rrinehart1976 has logged 16 entries for films during May 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Harvest Lake

Harvest Lake

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Dreaming Purple Neon

Dreaming Purple Neon

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
FP2: Beats of Rage

FP2: Beats of Rage

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
29
The FP

The FP

2011
×
★★★½
Edit this entry  
26
Hello Mary Lou: Prom Night II

Hello Mary Lou: Prom Night II

1987
×
★★★★½
Edit this entry  
26
Blood Harvest

Blood Harvest

1987
×
★★½
Edit this entry  
24
The Legend Of Wasco

The Legend Of Wasco

2015
×
★★½
Edit this entry  
23
Brightburn

Brightburn

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
17
The Stuff

The Stuff

1985
×
★★★★
Edit this entry  
17
Zombie Holocaust

Zombie Holocaust

1980
×
★★★½
Edit this entry  
16
Demons 2

Demons 2

1986
×
★★★½
Edit this entry  
16
Amsterdamned

Amsterdamned

1988
×
★★★★
Edit this entry  
13
Found

Found

2012
×
★★★★½
Edit this entry  
12
Batman

Batman

1989
×
★★★★★
Edit this entry  
10
American Psycho

American Psycho

2000
×
★★★★★
Edit this entry  
04
Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry