RSS feed for Sarah

Sarah has logged 14 entries for films during January 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Wild Strawberries

Wild Strawberries

1957
×
★★★★½
Edit this entry  
14
Basic Instinct

Basic Instinct

1992
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Y Tu Mamá También

Y Tu Mamá También

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Cheri

Cheri

2009
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
The Pleasure of Being Robbed

The Pleasure of Being Robbed

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Kingdom of Heaven

Kingdom of Heaven

2005
×
Read the review Edit this entry  
10
Heaven Knows What

Heaven Knows What

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Fat Girl

Fat Girl

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Graduate

The Graduate

1967
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Holy Smoke

Holy Smoke

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
John's Gone

John's Gone

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Thin Blue Line

The Thin Blue Line

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Personal Shopper

Personal Shopper

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Good Time

Good Time

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry