RSS feed for Brad

Brad has logged 31 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
April Fool's Day

April Fool's Day

1986
×
★★½
Read the review Edit this entry  
31
The Girl Who Knew Too Much

The Girl Who Knew Too Much

1963
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Evil Dead II

Evil Dead II

1987
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Dumbo

Dumbo

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Alps

Alps

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Mysterious Skin

Mysterious Skin

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
What Men Want

What Men Want

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Red Joan

Red Joan

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
The Night Evelyn Came Out of the Grave

The Night Evelyn Came Out of the Grave

1971
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Dragged Across Concrete

Dragged Across Concrete

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Very Bad Things

Very Bad Things

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Face/Off

Face/Off

1997
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Dirt

The Dirt

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Pet Sematary

Pet Sematary

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Gotti

Gotti

2018
×
Read the review Edit this entry  
19
Us

Us

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Ben Is Back

Ben Is Back

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
Support the Girls

Support the Girls

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
To Die For

To Die For

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Prodigy

The Prodigy

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
13
Triple Frontier

Triple Frontier

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Ray & Liz

Ray & Liz

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Texas Chainsaw Massacre 2

The Texas Chainsaw Massacre 2

1986
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Hate U Give

The Hate U Give

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Fighting with My Family

Fighting with My Family

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Tenebre

Tenebre

1982
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Monster

The Monster

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Aftermath

The Aftermath

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
What They Had

What They Had

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Hole in the Ground

The Hole in the Ground

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry