RSS feed for Waldo
  • The Red Chapel

    ★★★★★

  • Wind Blast

    ★★★½

  • The Ambassador

    ★★★½

  • Dead End

    ★★★★

  • Lymelife

    ★★★½

  • The Queen of Versailles

    ★★★★

  • Pieta

    ★★★★★

  • The Rocka

    ★★★½

  • The Details

    ★★★★

  • Endgame

    ★★★½

  • Lorna's Silence

    ★★★★★

  • Celeste & Jesse Forever

    ★★★★

  • Golden Needles

    ★★½

  • The Kid with a Bike

    ★★★½

  • The Sessions

    ★★★★★

  • Stand Up Guys

    ★★½

  • Reykjavik-Rotterdam

    ★★★★

  • Kevorkian

    ★★★½