RSS feed for West Reviews

West Reviews has logged 12 entries for films during May 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
12
Garfield

Garfield

2004
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Cars

Cars

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Over the Hedge

Over the Hedge

2006
×
Read the review Edit this entry  
12
Rocky

Rocky

1976
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Mr. Popper's Penguins

Mr. Popper's Penguins

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Despicable Me 2

Despicable Me 2

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Martian

The Martian

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
A Christmas Story

A Christmas Story

1983
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Lara Croft: Tomb Raider

Lara Croft: Tomb Raider

2001
×
½
Read the review Edit this entry  
11
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
Jurassic Park

Jurassic Park

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry