RSS feed for Wesley

Wesley has logged 14 entries for films during February 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
On the Basis of Sex

On the Basis of Sex

2018
×
★★★½
Edit this entry  
23
Cold Pursuit

Cold Pursuit

2019
×
★★★
Edit this entry  
21
Velvet Buzzsaw

Velvet Buzzsaw

2019
×
★★
Edit this entry  
20
Roma

Roma

2018
×
★★★
Edit this entry  
16
Happy Death Day 2U

Happy Death Day 2U

2019
×
★★★
Edit this entry  
16
Instant Family

Instant Family

2018
×
★★★★
Edit this entry  
16
If Beale Street Could Talk

If Beale Street Could Talk

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
16
The Kid Who Would Be King

The Kid Who Would Be King

2019
×
★★★½
Edit this entry  
09
The Lego Movie 2: The Second Part

The Lego Movie 2: The Second Part

2019
×
★★★★
Edit this entry  
08
Abducted in Plain Sight

Abducted in Plain Sight

2017
×
★★★★
Edit this entry  
03
Can You Ever Forgive Me?

Can You Ever Forgive Me?

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
03
Escape Room

Escape Room

2019
×
★★★
Edit this entry  
03
How to Train Your Dragon: The Hidden World

How to Train Your Dragon: The Hidden World

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
03
Green Book

Green Book

2018
×
★★★★
Edit this entry